Horoskop 2017

Podívejte se co si na vás hvězdy nachystaly v horoskopu pro rok 2017.

Rok 2017 bude šťastným a vesmír nám bude přát. Samozřejmě to neznamená, že se každému podaří cokoli, ale energie vesmíru bude působit v náš prospěch. Důležité je si přitom uvědomit, že v takových pozitivních chvílích vesmír zhmotňuje to naše přání, proto si dobře rozmysleme, co si přejeme. Rok 2017 bude také rokem pokroku na všech úrovních našich životů, jen musíme být pokroku a změnám, které s sebou vždy přináší, otevřeni.

Horoskop 2017
Horoskop 2017

Výrazně bude rok 2017 přát blízkým vztahům, hlavně těm přátelským, pokud se s někým z přátel rozkmotříme, nic si z toho nedělejme, bude to jen dočasná roztržka.  Potkáme také spoustu nových známých, ze kterých se snadno mohou stát naši dobří přátelé, musíme jen dát pozor, nikdy své přátele nevyužívat a vždy si jich vážit, ať je známo spoustu let nebo jen pár dní.

Celým rokem bude probíhat ohnivá energie způsobená různými vlivy, která na jednu stranu přinese spoustu vzruchu a změn a bude přát hlavně lidem aktivním a v pohybu (sportovcům, podnikatelům, lidem bojovným), na druhou stranu však také může zažehnout žárlivost a podpořit egoismus (způsobuje zesílený vliv Neptuna a Pluta), na to si samozřejmě musíme dát pozor a negativní vliv energie se snažit přetvořit na více kreativní a pozitivní vliv. Klíčovým řešením v těžkých situacích je otevřená a důrazná komunikace, která může zabránit spoustě problémům.

Astrologicky budou každopádně těmi nejšťastnějšími v roce 2017 ohnivá znamení (Beran, Lev a Střelec), která budou pociťovat příliv nové energie a objeví spoustu nových možností ve svém životě. Budou ale muset zároveň více než ostatní pracovat, hlavně sami na sobě, jinak je oheň sežehne a Pluto zničí vše, co budovali.

Vzdušná znamení (Vodnář, Blíženec, Váhy) budou zažívat štěstí v lásce a je pravděpodobné, že potkají nového partnera, zpečetí svůj vztah svatbou nebo se jejich stávající láskyplné vztahy ještě prohloubí.

Horoskop
Horoskop

Zemská znamení (Býk, Panna, Kozoroh) zažijí úspěch především v práci a budou mít také více financí než kdykoli dříve.

Pouze vodní znamení (Ryby, Rak, Štír) budou v roce 2017 pociťovat velké překážky na své cestě, ale zase se nebudou muset na rozdíl od ohnivých znamení tolik snažit.

Obecným klíčem pro štěstí v roce 2017 bude akčnost, pracovitost, podnikavost a štědrost, naopak negativně bude působit na náš život egoismus, lakota a fanatismus.

Přečtěte si také:
Horoskop 2017 – Beran

Horoskop 2017 – Býk

Horoskop 2017 – Blíženci

Horoskop 2017 – Rak

Horoskop 2017 – Lev

Horoskop 2017 – Panna

Horoskop 2017 – Váhy

Horoskop 2017 – Štír

Horoskop 2017 – Střelec

Horoskop 2017 – Kozoroh

Horoskop 2017 – Vodnář

Horoskop 2017 – Ryby

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *